KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363021

nr 1336 3021

Otto Hesselbom

(1848-1913), Sverige

Oljemålning, Otto Hesselbom (1848-1913), Sverige, tillskriven. ”Utsikt från Tisselskog”. Ej signerad. Olja på pannå, 16x26cm

Otto Hesselbom, svensk målare född 1848, död 1913.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

11.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:47:32

  • Klassiska
  • 29 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Otto Hesselbom

Läs mer om Otto Hesselbom